Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:26

Opel Astra 1.3 CDTI 95ks ecoflex novo 2011 MT Auto

ЕУР

Објавени: авг. 11 01:26
Прегледи: 735
opel astra 1.3 cdti 95 ks ecoflex 155000 km euro5 ! ! !
- servisna kniska !!!!!!!!
- napomena: 100% garancija za km

- tempomat
- alu bandazi so novi gumi 06 2021
- abmient osvetluvanje pod lajsni
- klimatronik dvozonski (ladi perfektno)
- abs asr srs
- golem bord kompjuter
- komandi na volan
- comfort sedista
- senzori za dozd
- nasloni za race
- radio cd mp3 usb 4x50w so 10 zvucnici
- aux izlez za muzika
- bluetooth
- multifunkcionalen bord kompjuter
- greaci na retrovizori
- servo volan so podesuvanje
- el na stakla
- 8 airbags
- el retrovizori
- trikrak servo kozen volan so podesuvanje
- el na retrovizori
- potrosuvacka 4.5 l/ 100 km
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana novi plocki, novi amortizeri
- servisna kniska do posleden kilometar
- kolata e na originalni ** 155000 km **
- moze proverka na kompjuter ili vo ovlasten salon na opel
- 100 % garancija za kilometri
- vo kolata nikogas ne e puseno
- eden i edinstven sopstvenik
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja

---- uvezena od italija.....plateni davacki

------ bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com

Опис на линк

Avto plac MT AUTO

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови.
(Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia)

12 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.
Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме.

Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на
Fecebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт: 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации