Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra H 1.9cdti 120ks

0 МКД

Се продава од: Ристе Мечевски Вчера 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava opel Astra 1.9cdti 120ks 2005god
Info na tel. 070-302-211
Ристе Мечевски
 
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации