Оглас од претпријатие Објавени: мај 25 2022 05:45

Opel Astra J 1.7CDTI 110ks full oprema registrirano 2010

ЕУР

Објавени: мај 25 05:45
Прегледи: 1432
Opel Astra J 1.7CDTI 81kw 110ks Euro 5 Godina 2010 Registracija 16.12.2022 Full oprema funkcionalno sve 4 novi gumi so al bandasi 2 kluca, Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano i odrzavano domakinski zemeno vo zamena staro za novo povekje info 077 742 464 /070 367 472 Cena 6199€

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat sproti Mlecniot restoran Vatasa
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации