Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra Automatic 1.4 rent a car

60 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 EUR
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Ford Focus -17  rent a car 51 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 EUR
Ford Focus -17  rent a car 51 EUR
Masina za sladoled 1 390 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации