Оглас од претпријатие Објавени: септ. 28 2022 03:25

Opel Astra J 2.0CDTI N-JOI-11

ЕУР

Објавени: септ. 28 03:25
Прегледи: 1647
OPEL ASTRA J 2.0CDTI N-JOI
God na proizv 12/20010
Pom km:167.000
Full oprema:10xairbag klimatronik abs sevotronik maglenki stabilkontroll bordkopjuter el.stakla,el .retrovizori,al.bandasi 16" so novi gumi.....

Plateni davacki do reg.
Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации