Објавени: јан. 14 2016 07:13

OPEL ASTRA 1.7 DTI ISUZU-01 PERFEKTNA

ЕУР

Објавени: јан. 14 07:13
Прегледи: 57
Se prodava Opel Astra 1.7 ISUZU kupena od prv sopstvenik vo besprekorna sostojba. Voziloto e maksimalno socuvano kako vnatresno taka i nadvoresno. Od oprema poseduva klima,elektrika na prozori, servo podesuvacki volan,centralno zaklucuvanje, maglenki.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
57

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации