Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:52

OPEL CORSA D 1.3 CDTI

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:52
Прегледи: 306
-OPEL CORSA D 1.3 cdti
-Nov Uvoz 🇧🇪🇧🇪🇧🇪
-1.3 cdti 66 kw euro4 motor
-2008 god
-Klima
-Aluminski Bandasi
-2008 god
-231 000 km
-Elektrika na Stakla
-6 Stepen Menuvac
-3690€
-☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации