Објавени: дек. 09 2022 04:50 Моментално гледате: 1

Opel Corsa 1.2 75KS benzin plin neuvezuvana 104000km

ЕУР

Објавени: дек. 09 04:50
Прегледи: 910
Моментално гледате: 1
Модел:OPEL KORSA 1.2 75KS BENZIN PLIN DIZNA ECOFLEX
Произведено:2004
Гориво:BENZIN PLIN ДИЗНА СИСТЕМ АТЕСТИРАН.
Мотор:1200 cm³ • 75ks
Менувач:Рачен менувач
Километри:104000КМ НЕУВЕЗУВАНА ЗЕМЕНА Е ОД ТУКА.ОД ПРВ СОПСТЕНИК.

КОЛАТА Е РЕГЕСТРИРАНА ДО 09.11.2023 ГОД И КОМПЛЕТНО СЕРВЕСИРАНА СО 4 НОВИ ГУМИ .КОЛАТА СО ЕДЕН ЗБОР Е ЦИСТО НОВА БЕС ДА СКРЦЕ ДА ТРОПНЕ.

Опрема:
-Трокрак серво волан
-Клима
-Радио ЦД МП3 АУХ
-Електрика на прозорци и ретровизри
-ЕСП
-АБС
-10XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки
и мн друго.


ТЕЛ 072 252 086
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации