Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Corsa C 1.7DTI Isuzu -2001G. Full Oprema

2 100 ЕУР

Се продава од: ... 15 јан. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
Продавам Опел Корса Ц, 1.7ДТИ (Исузу мотор), 55 киловати / 75 коњски сили, произведена 2001 година, Спорт модел, и од опрема поседува: Клима уред, серво волан, електрика на прозори,команди на волан, 4 воздушни перничиња, АБС кочници, фабричко радио, подесување на волан и седишта, централно заклучување, и друго.
Колата е максимално сочувана, регистрирана е до Април / 2022год.., има мала потрошувачка, и е во беспрекорна состојба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации