Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL CORSA D 1.3 CDTI - EURO5 ✅ 6 MESECI GARANCIJA

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Plac EXTREME AUTO 15 јан. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Avto Plac EXTREME AUTO

4 Огласи во продавницата

VW Polo 1.4tdi 2007 goal 3 700 ЕУР
OPEL CORSA D 1.3 CDTI - ECO-FLEX 1 ЕУР
Honda Civic 2.2i-ctdi perfektna sostojba 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Corsa
OPEL CORSA D - 1.3 CDTI ***ECO-FLEX***
2011 GODINA
✅ EURO 5
✅ 6 MESECI GARANCIJA
UVEZENA OD BELGIJA
OPREMA..
ABS, AIRBAG, KLIMA, BORD KOMPJUTER, ESP, TEMPOMAT, KOMANDI NA VOLAN, ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI, MAGLENKI, CENTRALNO ZAKLUCUVANJE...
FABRICKA KUKA
2 KLUCA
156 000KM
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA....
CENA - 4999
INFO : 077 971 739
Avto Plac EXTREME AUTO
 
077971739
Leaflet

Avto Plac EXTREME AUTO

4 Огласи во продавницата
OPEL CORSA D 1.3 CDTI - ECO-FLEX 1 ЕУР
Honda Civic 2.2i-ctdi perfektna sostojba 4 600 ЕУР
VW Polo 1.4tdi 2007 goal 3 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации