Објавени: дек. 06 2022 05:56

Opel Corsa 1.7 DTI 00 Klima Registriana

ЕУР

Објавени: дек. 06 05:56
Прегледи: 1117
Opel Corsa 1.7 Dti..isuzu..2000god..Dobra sostojb.sacuvana.stegnata..full.oprema.klima.servo.abs.air bag.eps.centralna.brava.elektrika i dr..4 novi zimski gumi
Reg.do.08.2023
070-939-732
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации