Објавени: септ. 23 2022 12:45

Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011g NOVA KOLA

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:45
Прегледи: 258
Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011g NOVA KOLA

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA, MAKSIMALNO SOCUVANA EDNAKVA NA NOVA, BEZ NIKAKVI SMINKI I PREPRAVKI, VOZILOTO E BEZ NI EDNA NAJMALA MAANA, MOTOR, MENUVAC, DIZNI, TURBO, PODVOZJE PERFEKTNI, 2 KLUCA, SERVISNA KNISKA, 4 NOVI GUMI, PLATENO SE DO REGISTRACIJA, FULL OPREMA.

CENA: 4790e

INFO:
072 245 511
078 478 690
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации