Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 02:56

Opel Corsa D 1.2 benzin 2007 klima novo full

ЕУР

Објавени: мај 20 02:56
Прегледи: 716
opel corsa d 1.2 benzin 59kw 80ks god 2007 facelift klima nov uvoz germany 🇩🇪🇩🇪 plateni se site davacki do registracija kolata e so 160 000km orginalni so servisna kniska 2 orginalni kluca 4 novi gumi kolata e vo peefektna sostojba maximalno socuvana i odrzuvana so full oprema extraa 💥💥
klima
bord kompijuter
abs
esp
airbag
servo volan
podesuvanje na volan
komandi na volan
elektrika na retrevizori
elektrika na stakla
centralno zaklucuvanje
dalinsko zaklucuvanje
maglinki
alarm
cd
full
Опис на линк

Best cars Dooel

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
077801000

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации