Објавени: ноем. 12 2022 01:34

Opel Insignia 2.0 cdti 2009 godina

ЕУР

Објавени: ноем. 12 01:34
Прегледи: 437
Се продава или заменува Opel Insignia 2.0 cdti од 2009 год. со реални 228.000 км. донесена од Германија пред 6 години. Колата е редовно одржувана и сервисирана. Регистрирана е цела година и нема никакви дополнителни вложувања. Има фул опрема, стегната е, безбедна и се функционира исправо. Можна е замена со реални понуди, а за кеш има екстра цена. Повеќе информации на 078/654-580.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации