Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 29 2022 08:26 Моментално гледате: 1

Opel Insignia 2.0CDTI automatik 09

ЕУР

Објавени: ноем. 29 08:26
Прегледи: 2235
Моментално гледате: 1
OPEL INSIGNIA 2.0CDTI AUTOMATIK
POM KM; 181.000
PROIZVEDEN 12/2008
AUTOMATIK -TIPTRONIK
OPREMA;,KLIMATRONIKd ,NAVIGACIJA,MAGLENKI,SERVO,ABS,AL BANDASI
AIRBAG , ELEKTRIKA NA STAKLLA, CENTRALNA BRAVA,,,,,
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации