Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:38

Opel Mokka X Advance 1.6cdti 136ks 4×4 MT

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:38
Прегледи: 1057
ABS • ESP • Airbag за возач, совозач, странични и кровни завеси • Темпомат • Радио со екран на допир • Apple CarPlay • Android Auto • Bluetooth • Команди на волан • Борд Компјутер • Индикатор за притисок во пневматици • Електрично подесување и греење на ретровизори • Електрично подигање на прозорци • Kлима клима • Електрохроматски внатрешен ретровизор • Aлуминиумски фелни • Затемнети задни стакла • Автоматски светла • Дневни LED светла Сензор за дожд • Mагленки • Кровни носачи • Централно заклучување со далечинско • Start-Stop систем • Isofix систем на зади седишта. • Од технички причини може да има повеќе или помалку опрема. Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации