Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:40

Opel Mokka X Business Edition 1.6cdti 136ks 4×2 AT

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:40
Прегледи: 1220
ABS,ESP, Airbag за возач, совозач ,странични и кровни завеси ,Темпомат, Intellilink радио со интегриран систем за навигација, Bluetooth , Патен компјутер, Електрично подесување на ретровизори + греење на ретровизори, Електрично подигање на предни и задни прозорци, Кeyless entry , Директен Start-Stop систем , Isofix систем на задни седишта, Клима уред, Паркинг сензори напред/позади , Задна паркинг камера , Сензор за светло , Сенор за Дожд, Дневни LED светла , Алуминиумски фелни .
Повеќе инфо на www.omo.mk
Опис на линк

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Посети ја страната на нашата продавница

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации