Објавени: септ. 23 2022 12:46

Opel Tigra 1.3CDTi 70hp 2005g PERFEKTNA

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:46
Прегледи: 1604
Opel Tigra 1.3CDTi 70hp 2005g PERFEKTNA

KOLATA E KOMPLET SERVISIRANA: SMENETO LANCE, ULJE FILTRI, PLOCKI DISKOVI, PREDNICA, 4 NOVI GUMI, 2 KLUCA, REGISTRIRANA CELA GODINA 04.2023g, KUPENA VO MK NE E OD UVOZ, ODLICNA SOSTOJBA, MALA POTROSUVACKA 4L/100KM. COSMO PAKET NA OPREMA: KLIMA, KOMANDI NA VOLAN, POLUKOZNI SEDISTA, OPC 17” ALU. BANDASI, KROVOT SE OTVORA/ZATVORA NA KOPCE.

CENA: 3500e

INFO: 072 245 511
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации