Оглас од претпријатие Објавени: мај 29 2023 08:56

OPEL VECTRA C 2.2 DTI DIZEL GOD -03 KLIMATRONIK 6 BRZINI FUL

ЕУР

Објавени: мај 29 08:56
Прегледи: 49
OPEL VECTRA 2.2 DTI DIZEL 92KW 125KS GOD 2003 KLIMATRONIK 6 BRZINI REGISTRIRANA CELA GODINA 4 NOVI GUMI KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA MAXIMALNO SOCUVANO I ODRZUVANO SO FULL OPREMA TIP TOP💥
KLIMATRONIK
BORD KOMPIJUTER
TEMPOMAT
ABS
ESP
AIRBAG
SERVO VOLAN
KOMANDI NA VOALAN
PODESUVANJE NA VOLAN
ELEKTRIKA NA RETREVIZORI
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
DALINSKO ZAKLCUVANJE
MAGLNIK
XENON
ALARM
CD
FULL
Опис на линк

Best cars Dooel

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Best cars Dooel
BEST CARS DOOEL VI NUDI GOLEM BROJ POLOVNI AVTOMOBILI PO POVOLNI CENI AVTOMOBILITE SE MAXIMALNO SUCUVANI I ODRZUVANI SO SERVISNI KNISKA UVEZENI OD AVSTRIJA 🇦🇹🇦🇹SO VRVEN KVALITET DOJDETE I UVERETESE NIE SME SEKOGAS ZA VAS Best Cars💪
077801000

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации