Објавени: мар. 09 2021 12:27

opel vectra

ЕУР

Објавени: мар. 09 12:27
Прегледи: 5
Opel vectra C (vauxhal)2005 1.9 diesel 110 kw (150 ks) registrirana do 06.21
So full oprema
2 zona clima
ABS
SERVO
komandi na volan
Graci na sedistava
Parking senzori
Tempomat
Menjac 6 brzini
Volan (gore dole napred nazad)
Elektricni stakla napred nazad
4 letni novi gumi (staveni pred 3 meseci) so alu felni 17
4 zimski gumi na bandashi 16
Xnenon svetla
Svetla za magla
Bord copmuter
070 475 998
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации