Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Vivaro 8 plus 1 rent a car

81 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Vivaro
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Masina za sladoled 1 390 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации