Објавени: окт. 02 2023 03:14

Peugeot 107 1.0 benzin 2006

ЕУР

ЕУР
Објавени: окт. 02 03:14
Прегледи: 38
Se prodava Peugeot 107 benzin 1.0 (bez klima) proizvedena 2006 god. i pominati 105.000 km
Redovno servisirano vo ovlasten servis, kupeno od MK i registrirano do 09 mesec 2023 godina.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
+38978243377

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации