Објавени: ноем. 18 2023 01:03

Peugeot 307 cabriolet 1.6 benzin plin 3850e

ЕУР

Објавени: ноем. 18 01:03
Прегледи: 16
Peugeot 307 cc cabriolet 1.6 benzin plin 2006 godina 3850e
Od oprema poseduva:
Klimatronik(klima dvozonski)
Elektronika full
Parking senzori
Kolata ima Novi gumi
Kolata ima radio so displej I dvd
Ima Nov akomulator so garancija
Kolata e socuvana maksimalno I e bez vlozuvanje vo nea
Cena 3850e ne e fiksna
Kontakt 070384664
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
070384664

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации