Објавени: дек. 01 2023 01:18

Peugeot 308 1.6 HDi 2009 Panorama

ЕУР

Објавени: дек. 01 01:18
Прегледи: 53
Се продава Peugeot 308 1.6 HDi
➡️ Година на производство: 2009
➡️ Моќност на мотор: 66 kW / 90 HP
➡️ Електрика на ретровизори
➡️ Електрика на предни прозори
➡️ Темпомат
➡️ Стаклен кров (Панорама)
➡️ Борд компјутер
➡️ Клима
➡️ Мануелен менувач
➡️ Два клуча
➡️ Цена: 4600 евра
➡️ Автомобилот е увезен од Франција, платени се сите давачки до регистрација
Контакт телефон: 070 363 017 и 070 711 055
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
53
070711055

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации