Објавени: дек. 01 2023 01:14

Peugeot 308 1.6 HDi EURO5 2011

ЕУР

Објавени: дек. 01 01:14
Прегледи: 79
Се продава Peugeot 308 1.6 HDi
➡️ Година на производство: 2011
➡️ Моќност на мотор: 68 kW / 92 HP
➡️ Електрика на ретровизори
➡️ Електрика на прозори
➡️ Темпомат
➡️ Борд компјутер
➡️ Климатроник
➡️ Мануелен менувач
➡️ Цена: 4800 евра
➡️ Автомобилот е увезен од Франција, платени се сите давачки до регистрација
Контакт телефон: 070 363 017 и 070 711 055
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
79
070711055

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации