Објавени: окт. 02 2023 09:28

Se prodava Peugeot 207 / 2011-ta godina

ЕУР

Објавени: окт. 02 09:28
Прегледи: 38
Peugeot 207/ 2011-ta 55 kw 75 ks, voziloto e vo top sostojba so full oprema!
Napraven e golem i mal servis poseduva 4 novi letni gumi i 4 koristeni zimski gumi, Bord kompjuter nov katalizator novi sondi set vodna pumpa i kaish... Za povekje informacii kontaktirajte me na brojot!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
078401416

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации