Оглас од претпријатие Објавени: окт. 27 2023 03:15

PEUGEOT 2008 1.6 BLUEHDI 4X4 NORTHFACE 2017GOD

ЕУР

Објавени: окт. 27 03:15
Прегледи: 83
PEUGEOT 2008 1.6 BLUEHDI URBANCROSS NORTH FACE 4X4 2017GODINA ORGINALNA GODINA NA PROIZVODSTVO UNIKAT EDINSTVENA VO MK SO OVAA OPREMA FULL LED KLIMA DVOZONSKA ALU FELNI NAVIGACIJA KAMERA PANORAMA KROV PERFEKTNA SOSTOJBA 164000KM PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA Опис на линк

Oglasuvac

Oglasuvac
Посети ја страната на нашата продавница

Ilinden

078448842

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации