Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2023 09:11

PEUGEOT 508 2.0 hdi 103 kw 2011god

ЕУР

Објавени: ноем. 16 09:11
Прегледи: 186
PEUGEOT 508 2.0 hdi 103kw 2011god
Климаtronik уред
Kоманди на управувач
Tемпомат и ограничувач на брзина
Eлектрика на предни и задни стакла
Сензор за автоматска контрола на светла и бришачи
Паркинг сензори и напред и назад
Ксенон светла
Седишта подесливи по висина
Кожен управувач подесив по висина и длабочина
Делива задна клупа
Нови гуми
Електронска контрола на стабилизација - ESC
Асистенција при тргнување на нагорнина - HAC
Kонтрола на притисок во пневматиците - TPMS
Систем за избегнување фронтален удар - FCA S
Автоматска контрола прилагодена со условите на патот
Два клуча
Опис на линк

Avtomobili kaj Bankarot

prodazba na avtomobili 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации