Објавени: ноем. 29 2023 09:02

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN/PLIN

ЕУР

Објавени: ноем. 29 09:02
Прегледи: 474
Se prodava Pezo 1.4 Benzin so atestiran plin Lovato. Ekstra zacuvano i odrzuvano.
-Napraven golem servis(Smeneto lanec komplet)
-Napraven mal servis (Ulje, filtri)
-Napraven servis na plinot

Ima prostor za dogovor okolu cenata na lice mesto
KONTAKT: 071699999
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
474

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации