Оглас од претпријатие Објавени: дек. 27 2023 11:01

PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 84kw AVTOMATIK 2013god. "AVTOCENTAR"

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 27 11:01
Прегледи: 122
PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 84kw
AVTOMATIK
2013 / 2012god.
Ekstra socuvano .

* Napraven kompleten servis *
* Reg. do 8. 8. 2024god. *

Cena : 9300e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO
Опис на линк

AVTOCENTAR

AVTOCENTAR > TETOVO < 

- Uvoz na vozila
- Prodazba
- Zamena 
- Moznost za lizing ili kredit

 VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila .

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

AVTOCENTAR > TETOVO < 

- Uvoz na vozila
- Prodazba
- Zamena 
- Moznost za lizing ili kredit

 VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila .

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski 
TETOVO BUGARSKI PAZAR 071796007 https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации