Оглас од претпријатие Објавени: јул. 11 2022 03:36

Peugeot 107 1.0 vvti

ЕУР

Објавени: јул. 11 03:36
Прегледи: 1083
1.0 vvti benzin motor na lance 50 kw idealno za pocetnici so KLIMA CH uvoz bez vlozuvanja do registracija plateno se 174.000 km 2006 god
na lager 6 isti vozila peugeot107 citroen c1 i toyota aygo
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

SLEP SLUZBA Kumanovo +389 71 280 111
070313664 https://www.pazar3.mk/MARBO

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации