Објавени: ноем. 24 2022 03:25

PEUGEOT 308 GT LINE DIESEL 2016 181 KS

МКД

Објавени: ноем. 24 03:25
Прегледи: 371
VNESENA OD SVAJCARIA SEGA U AVGUST 2022 REGISTRIRAN SO MK AVTO IMA SVE OPREMA FULL GT LINE 2.0 DISEL SO 180 KS!! Distancregler Spurhaltenassistent Panorama MASAZA na sedista Elektricni sedista Greaci na sedista LED Svetla Kamera Avtomatik parkiranje F1 Bandasi 18 so novi letni gumi plus zimski! Avtomatik Sport Line so najvisoko nivo na oprema i 2 kluca vo perfektna sostojba Whats app+41765045550 Viber 072727274
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации