Објавени: септ. 26 2022 05:03

Peugeot 207 1.4 HDI perfektno

ЕУР

Објавени: септ. 26 05:03
Прегледи: 323
Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rabotat idealno i ima FULL oprema. I toa: ABS, ESP, centralno, klima, komandi na volan, bord kompjuter, originalno radio, elektricni stalka, elektricni retrovizori, halogenki, novi gumi i mn drugo. Plateni se site davacki do registracija.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации