Оглас од претпријатие Објавени: јун. 28 2022 12:55

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

ЕУР

Објавени: јун. 28 12:55
Прегледи: 1106
peugeot 107 1.0 benzin vo odlicna sostojba
2010 godina
full oprema
klima
servo volan
elektrika na prozori
centralna brava
plateni se site davacki do registracija
avto plac mobil stef
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации