Оглас од претпријатие Објавени: јун. 22 2022 04:19

Peugeot 508 1.6 hdi registriran Mobil Stef

ЕУР

Објавени: јун. 22 04:19
Прегледи: 859
peugeot 508 1.6 hdi vo odlicna sostojba
registrirana do 12/2022 godina
2012 godina
full oprema
novi gumi
avto plac mobil stef
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации