Оглас од претпријатие Објавени: мар. 05 2022 07:00

Peugeot 308 1.6hdi klimatronik 2009

ЕУР

Објавени: мар. 05 07:00
Прегледи: 875
peugeot 308 1.6hdi klimatronik
god. na proizv 12/2008
pom.km.168.000
full oprema.
autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации