Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:30

Peugeot 4007 4x4 2.2hdi platinum edition CH 7 sedista

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:30
Прегледи: 1029
1.klimatronik
2.xenon bi xenon
3.kozen enterier
4.golema navigacija
5.greaci ma sedista
6.memorija na sedista
7.7 sedista
8.euro kuka
9.parking senozori napred i pozadi
10.tempomat
11.multi kozen volan
12.rol bari stranicni
13.kamera pozadi
14.voziloto e sega uvezena od Svajcarija ne udrena ne farbana,
15.sega se smeneti zamaec potisba i lamema 1100 evra

Опис на линк

Vozila

NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI
Посети ја страната на нашата продавница

afuspashina br 14

070222001

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NASETO PRETPRIJATIE SE ZANIMAVA SO UVOZ I PRODAZBA OD EVROPSKITE ZEMJI NA SITE POLOVNI MOTORNI VOZILA VO DRUMSKIOT SOOBRAKJAJ OD 1997 GODINA.VO SKLOP NA NAESTO PRETRPIJATIE RABOTI I PRODAVNICATA ZA NOVI I POLOVNI REZERVNI DELOVI OD AUDI , VOLKSWAGEN I BMW...ZA POVEKE INFORMACII VE MOLIME OBRATETE NI SE NA GORENAVEDENITE TELEFONI
afuspashina br 14 070222001

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации