Оглас од претпријатие Објавени: септ. 14 2022 11:37

Porsche Cayenne 3.0 d, 2013

ЕУР

Објавени: септ. 14 11:37
Прегледи: 500
- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија,
- прв сопсвеник,
- редовно сервисирана во овластен сервис во Порше со комплетна историја,
- 210000 km
- Летни и зимски гуми комплет со алу, фелни
- Тел: 075-211-819
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации