Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:25

RENAULT MEGANE III

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:25
Прегледи: 8
RENAULT MEGANE 1.5 DCI
-Nov uvoz🇧🇪
-1.5 dci 81 kw
-2011 god izlezena kaj nas
-Tempomat
-Euro Kuka so Atest
-216 000 km Garantirani
-Navigacija
-Elektrika na Stakla
-Kozen Volan
-Bluetooth
-6 Stepen Menuvac
-071388988
-5850 eu
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации