Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2024 10:37

RENAULT CAPTUR 1.5 BLUE DCI 116KS 2021 EDC INTENS AUTOMATIC

ЕУР

Објавени: јул. 24 10:37
Прегледи: 303
RENAULT CAPTUR INTENS BLUE DCI 116KS EDC PROIZVEDENO 2020 AUTOMATIC NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST PERFEKTNA SOSTOJBA BUKVALNO KAKO NOV, EDINSTVEN VO MK. AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA OTKUP NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

PISMENA GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI GARANCIJA NA KILOMETRI

UVOZ OD OVLASTEN DILER VO EU

POSREDUVAME PRI KOMPLETNA REGISTRACIJA OD NASA STRANA

SITE VOZILA POSEDUVAAT KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA.

SITE AVTOMOBILI MOZETE DA GI POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mk
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации