Објавени: ноем. 13 2022 09:11

Само на вибер 072 308 388

ЕУР

Објавени: ноем. 13 09:11
Прегледи: 748
Возилото е во супер состојба, со сменета сет ламела, амортизери, акумулатор...
- климатизирано
Регистрирано до 02.2023
Информации на хрватскиот број или на вибер бројот( бидејќи не сум во мк) на 072 308 388
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации