Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 08 2015 02:23

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 120KS FULL KAKO NOV - 05

Објавени: ноем. 08 02:23
Прегледи: 234
RENAULT MEGANE --1.9 DCI --120KS--2005:

OPREMA:
*KLIMA
*ELEKTRIKA NA STAKLA
*ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
******************************************************************
*ABS
*ESP
*AIRBAG
*HALOGENKI
*ASP
*PARKTRONIK
*ALARM
*CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
******************************************************************
*SERVO UPRAVUVANJE
*BORD KOMPJUTER
*EURO 3
*KROVNI NOSACI
************************************************************************************************************************************
Опис на линк

AVTO DRUM

Продажба на половни автомобили по најдобри цени. 
Посети ја страната на нашата продавница

Крива Паланка

078375410 070236448

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба на половни автомобили по најдобри цени. 
Крива Паланка 078375410 070236448

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации