Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2023 11:05

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

ЕУР

Објавени: јан. 11 11:05
Прегледи: 795
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA NOVO NOVO NOV UVOZ MILANO ITALY
***** 177000 KM*****
- SERVISIRANA KOMPLET NA 170000 KM
- NOVI GUMI 2020
- 2 KLUCEVI, SERTIFIKAT ZA KM
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -

- 6 BRZINI
- CD MP3 USB AUX KOMANDI NA VOLAN
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- KOMANDI NA VOLAN
- TEMPOMAT
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- WINDOWS MOBILE PRIKLUCOK
- BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT DCI MOTOR POTROSUVACKA 4L 100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK

-- UVEZENA OD ITALY....PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila:
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации