Објавени: фев. 06 2022 03:35

Renault Megane 1.5dci 2005

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:35
Прегледи: 3354
Се продава Renault Megane 1,5 dci 2005 година. Регистрирана до Мај 2022 година, со клима, зелен картон и каско осигурување. Со колата одат два пара гуми летни и зимски.
Игор 072 253 886
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации