Оглас од претпријатие Објавени: јун. 23 2022 08:41

Renault Clio 1.5 dci 2007

ЕУР

Објавени: јун. 23 08:41
Прегледи: 1433
RENAULT CLIO 1.5DCI 63KW 2007 GODINA REDOVNO REGISTPRIRANO I SERVISIRANO SO ZELEN KARTON
FULL OPREMA
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации