Објавени: ноем. 22 2022 12:50

Renault Captur 1.5dci ECO prv sopstvenik

Објавени: ноем. 22 12:50
Прегледи: 535
Renault Captur 1.5dci 66KW-90KS
2017 god

-Manuelen menuvac
- Dual Color Metallic
- 17" Aluminiumski Bandazi-letni gumi
-16 Aluminiumski Bandazi-zimski gumi
- Klimatronic
- Navigacia
- ESP
- 2 kluca
-Keyless Go
-Start Stop
- Sensor za dozd
- Hill Assistant
-Adaptive Lights Day/Night
-Fog Lights
- Elektrika na prozori i retrovizori
- Greaci na retrovizori
-USB / Bluetooth / HandsFree
-Cruise Control
- ABS
-Speed Limit
-Komandi na volan
-Original navlaki na patenti sto se perat

-Servisna kniska vo ovlasten service RENAULT
-Smenet nov akumulator so garancija 3 god
-Napraven golem service
-Registriran do 26.11.2023
BEZ NIKAKOV VLOG

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации