Оглас од претпријатие Објавени: мај 26 2022 09:30 Моментално гледате: 3

Renault Megane 1.5 DCI 115ks 6M/T limited 2017

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 26 09:30
Прегледи: 6582
Моментално гледате: 3
renault megane 1.5 dci 115ks limited 2017/2018 prva registracija
vozilo od prv sopstvenik
redovna servisna istorija
oprema
avtomtska digitalna dvozonska klima
tempomat
paten kompjuter
el.stakla
al.bandazi
led svetla
bezkontakno startuvanje na voziloto
samo otklucuvanje i zaklucuvanje na voziloto
voziloto moze da se vidi i proba vo toyota skopje
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации