Оглас од претпријатие Објавени: авг. 09 2022 06:45

Renaul Clio 1.2 Mobil Stef

ЕУР

Објавени: авг. 09 06:45
Прегледи: 1177
RENAULT CLIO 1.2 2007 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRANA DO 10/2022 GOD
FULL OPREMA
AVTO PLAC MOBIL STEF
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации