Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva mal avtomobil na plin

Се купува од: Goran 31 јан. 08:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купувам мал автомобил (пежо 206, хјундаи акцент, цитроен ц3, опел астра, мерива, шкода фабиа и сл) над 2005 година, со а-тестиран плин и 4/5 врати. Важни карактеристики: серво, клима, ABS. Пожелно е да е купено во МК, но не е пресудно. Ве молам, повикување после 17:00 часот.
Leaflet
Кон почеток