Оглас од претпријатие Објавени: апр. 04 2024 03:24

Seat Leon 1.9 tdi facelift Mobil Stef

ЕУР

Објавени: апр. 04 03:24
Прегледи: 191
Seat Leon 1.9 tdi 105 ks
FULL OPREMA
Klimatronik
Tempomat
Staklen kroven siber
Parking senzori-napred i nazad
Odlicna sostojba
Plateni se site davacki do registracija
AVTO PLAC MOBIL STEF
Опис на линк

Avto Plac Mobil - Stef

Avto Plac za prodazba i zamena na polovni vozila
Посети ја страната на нашата продавница

Lazar Dimitrov br.32a

078403327

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации